Hakkımızda

Farklı olduğumuzun farkındayız… Lezzete yeni değerler kattığımızın da…

SAĞLIKLA, LEZZETLE, AFİYETLE!

Dünya mutfağının lezzetlerini sağlıklı bir şekilde misafirlerine sunan Just Chik’n, hammadde, yarı mamül ürünlerinin seçimi ve hazırlanması konusunda son derece titiz davranmaktadır.

Katkısız Just Chik’n tavukları, 21 farklı baharatla marine edilip lezzetlendirilirken içine bir tutam da güven eklenmektedir. Dalından yeni koparılmış sebzelerimiz tazeliğini kaybetmeden üretime ulaştırılıp, hazırlanması esnasında da tüm sağlık ve hijyen koşulları en üst seviyede tutulmaktadır.

Sürekli güncellenen ürün çeşitleriyle, protein, karbonhidrat, vitamin açısından zengin, sağlıklı ve lezzetli ürünlerden oluşan Just Chik’n menüsü, formunu korumaya dikkat edenler, sporcular, çocuklar kısaca her türlü müşteri profili için uygun fiyatlı ve çok lezzetli alternatifler sunmaktadır.

DAİMA TAZE!

Hijyen, gıda güvenliği, maksimum müşteri memnuniyeti, inovatif bir bakış açısı ve sürekli eğitim / denetim olguları üzerine kurulmuş olan Just Chik’n, güçlü tedarikçi ağı entegrasyonu, “en taze ve en lezzetli ürünlerin en kısa sürede müşteri ile buluşturulması” üzerine kurulu pişirme ve sunum teknikleri ile ana malzemenin restorana girişinden, müşteriye servis edilme anına kadar geçen süreçte; denenmiş, geliştirilmiş, sorunsuz bir işletme modeli sunmaktadır.

HER DETAYI ÖZENLE HAZIRLANMIŞ

Tüm şubelerde mobilyalar Just Chik’n için özel olarak misafirlerimizin rahatlığı ve konforu ön planda tutularak tasarlanmıştır.
Modern, endüstriyel, sıcak ve iştah açıcı mekanlar her noktasında kendine özgü detaylar bulundurmaktadır.

kendine özgü mimarisini dikkat çekici tanıtım görselleri ile harmanlayan, samimi ve dinamik bir temaya sahip, iç ve dış mekanlardan oluşan Just Chik’n, mekanlarda profesyoneller tarafından kurgulanmış şık aydınlatma üniteleri, dekorda kullanılan malzemeleri, modern mobilyalar ve kurumsal renk skalası ile mükemmel bir uyum içerisindedir.

AÇIK MUTFAK

Lezzet sırlarımızı, hijyen ve servis kalitemizi sizlere sunmaktan iftihar duyarız. Açık mutfak konseptimiz ile tüm Just Chik’n ürünlerinin hazırlık ve sunum aşamalarını yakından inceleyebilirsiniz .

Just Chik’n lezzetlerinin sırrını sizlerle paylaşıyoruz. Açık mutfak konseptimizle sihirli kokuların serüvenine katılın, hijyenik mutfaklarımızdan sağlıklı tabaklarınıza uzanan tadına doyulmaz lezzetlerimizi gönül rahatlığıyla tadın.

KİŞİYE ÖZEL LEZZET

Just Chik’n markasının diğer fast food konseptlerinden öne çıkan en önemli özelliklerinden bir tanesi kuşkusuz “kişiye özel pişen yemek” kavramıdır. Siparişin alınması sonrasında başlayan pişirme süreci ile sonunda “günlük değil anlık tazelik” ilkesi ile çok daha lezzetli ve kıvamında tatlar müşteri ile buluşuyor.

Bir ressamın her şeye boş bir tuvalle başlaması gibi biz de boş bir tabakla başlıyoruz işe… Her gün! Her dakika.Tadına bakılmadan önce keyifle izlenecek bir lezzet başyapıtını hazırlamak için… Hoş bir koku ile, zarif bir tabağın hayalleri canlanmaya başlıyor önce. Özenle seçilmiş sağlıklı ürünler en hijyenik koşullarda yavaş yavaş yerlerini alıyor tabaklarda. Makarna, ızgara ve salata. Birkaç dakika önce boş bir tuvalken şimdi, o uzun tabağın içinde üç lezzet bir arada. Son rötuşlar yapılıyor, özel formüllü enfes soslarla. Tabaklar boşalıyor. Lezzetle dolarken yaşattıkları keyfin bir benzerini yaşatarak… Ve o benzersiz tat kalıyor damaklarda.

Sevgisiyle güleryüzüyle ve sıcaklığıyla…

21 FARKLI BAHARAT

21 farklı baharatla harmanlayıp 12 saat marine edilen helal sertifikalı, MSG olmayan, doğal, daima taze tavuklarımızı, dünya mutfağının birbirinde lezzetli sosları ile buluşturan Just Chik’n, özel soslu Linguine makarna, yedi farklı taptaze yeşillik eşliğinde “tavuğun en lezzetli halini” her gün yüzlerce müşterisi ile buluşturuyor.

KİŞİYE ÖZEL LEZZETLER

Just Chik’n markasının diğer fast food konseptlerinden öne çıkan en önemli özelliklerinden bir tanesi kuşkusuz “kişiye özel pişen yemek” kavramıdır. Siparişin alınması sonrasında başlayan pişirme süreci ile sonunda “günlük değil anlık tazelik” ilkesi ile çok daha lezzetli ve kıvamında tatlar müşteri ile buluşuyor.

@JUSTCHIKN